Parowozownia Świętego Mikołaja dla turystów indywidualnych

Nie są to żadne plotki, ale najszczersza prawda!

🎄Co roku w Muzeum Kolejnictwa gościmy Świętego Mikołaja, który wraz ze swoimi pomocnikami, zaprasza do siebie wszystkie dzieci. Jest to niepowtarzalna okazja spotkania z Waszym ulubionym świętym, ponieważ zwykle jest on bardzo zajęty rozwożeniem prezentów swoim Polarnym Expressem po całym świecie.

🎄Jednak dla Was Mikołaj zrobi wyjątek i chwilę odpocznie. Nasz gość z dalekiej Laponii chętnie porozmawia ze wszystkimi o tradycjach bożonarodzeniowych, o swoim świątecznym parowozie oraz innych ciekawostkach.

🎄Takie spotkanie jest też niepowtarzalną okazją dla wszystkich rozrabiaków, ponieważ tylko w chacie Świętego znajduje się prawdziwa niszczarka złych uczynków! Jeśli ktoś w tym roku zapracował na rózgę to jest to dla niego ostatnia szansa.

🎄A prezenty? Te prawdziwe zgodnie z tradycją znajdziecie dopiero pod choinką, a w naszym świątecznym sklepie możecie zakupić ciekawe kolejki, gadżety oraz pamiątki związane z parowozami.

🎄Spotkania ze Świętym Mikołajem odbywają się w weekendy (2-3 grudzień, 9-10 grudzień, 16-17 grudzień )  oraz w tygodniu dla grup po wcześniejszej rezerwacji.

Nasza oferta:

🎁Zwiedzanie ekspozycji Muzeum

🎁Rozwiązywanie zagadek i gra terenowa

🎁Niszczarka złych uczynków

🎁Wizyta w Poczcie Świętego Mikołaja – pisanie listów

🎁Spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami

🎁Świąteczne zakupy w sklepie Św. Mikołaja

🎁Figle w sali zabaw Świętego Mikołaja

CENNIK :

Bilety normalne 32 pln

Bilety ulgowe 24 pln

Bilety senior 26 pln