Mikołaj w Muzeum Kolejnictwa

Nie są to żadne plotki, ale najszczersza prawda! Co roku w Muzeum Kolejnictwa gościmy Świętego Mikołaja, który wraz ze swoimi pomocnikami, zaprasza do siebie wszystkie dzieci. Jest to niepowtarzalna okazja spotkania z Waszym ulubionym świętym, ponieważ zwykle jest on bardzo zajęty rozwożeniem prezentów swoim Polarnym Expressem po całym świecie.

Jednak dla Was Mikołaj zrobi wyjątek i chwilę odpocznie. Nasz gość z dalekiej Laponii chętnie porozmawia ze wszystkimi o tradycjach bożonarodzeniowych, o swoim świątecznym parowozie oraz innych ciekawostkach. Takie spotkanie jest też niepowtarzalną okazją dla wszystkich rozrabiaków, ponieważ tylko w chacie Świętego znajduje się prawdziwa niszczarka złych uczynków! Jeśli ktoś w tym roku zapracował na rózgę to jest to dla niego ostatnia szansa.

A prezenty? Te prawdziwe zgodnie z tradycją znajdziecie dopiero pod choinką, a w naszym świątecznym sklepie możecie zakupić ciekawe kolejki, gadżety oraz pamiątki związane z parowozami.

Spotkania ze Świętym Mikołajem odbywają się codziennie od poniedziałku do niedzieli od 10.00 do 15.00 (ostatnie wejście) o pełnych godzinach po uprzedniej rezerwacji terminu.

Nasza oferta:

🎅Zwiedzanie ekspozycji Muzeum

🎅Rozwiązywanie zagadek i gra terenowa

🎅Niszczarka złych uczynków

🎅Wizyta w Poczcie Świętego Mikołaja – pisanie listów

🎅Spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami

🎅Świąteczne zakupy w sklepie Św. Mikołaja

🎅Warsztaty w pracowni Świętego Mikołaja

🎅Figle w sali zabaw Świętego Mikołaja

🎅Czas na kawę, kakao i ciasteczko lub lunch