Wspierają nas

Muzeum pragnie zaprosić firmy do długofalowej współpracy.
Liczymy, że uda nam się nawiązać strategiczne partnerstwa, które pozwolą na promowanie wizerunku firm, jako przedsiębiorstw odpowiedzialnych społecznie i angażujących się we wspieranie najważniejszych wydarzeń kulturalnych w kraju.
Proponujemy firmom udział w znanych, ogólnopolskich projektach adresowanych do jak najszerszego kręgu odbiorców. Decydując się na sponsoring wybranego projektu – koncertu, spektaklu, filmu, wystawy, publikacji, przedsięwzięć edukacyjnych – Partner otrzymuje indywidualnie opracowany zestaw świadczeń i korzyści sponsorskich, które spełnią zamierzone cele biznesowe i marketingowe.

Lipiec 2023 r.

Adopcja parowozu Tr202-28 brytyjskiej serii Liberation przez wrocławski oddział brytyjskiej firmy Smith&Nephew  – międzynarodowy producent z branży medycznej specjalizującej  się w rekonstrukcji ortopedycznej, zaawansowanym leczeniu ran, medycynie sportowej oraz leczeniu urazów kończyn.
W ramach wolontariatu z okazji piątej rocznicy funkcjonowania Centrum Usług Wspólnych (GBS) we Wrocławiu postanowili wesprzeć działania Muzeum.  Obchody tej uroczystości zdecydowali się przeprowadzić w bardzo oryginalny i pożyteczny sposób pomagając odnowić zabytek techniki. 
Więcej informacji z renowacji pod LINKIEM.

Adres oddziału:
Smith+Nephew Sp. z o.o.
Global Business Service and Technology Center
Nobilis Business House

ul. Marii Curie-Sklodowskiej 12
50-381 Wroclaw

Kwiecień 2023 r.

Serdecznie dziękujemy firmie ROSIŃSKI LOGISTICS” FILIP ROSIŃSKI za przekazanie 75 ton kruszywa na rzecz Muzeum. Dzięki Wam będziemy mogli wyrównać teren przed Halą Parowozową, co wpłynie na poprawę bezpieczeństwa oraz komfortu zwiedzania naszych Turystów.

Adres firmy:
ul. Akacjowa 5A
98-220 Zduńska Wola
NIP: 829-169-94-10

Rok 2022

Serdecznie dziękujemy firmie Wagony Świdnica Sp. z o.o. – Greenbrier Europe za przekazanie nam farb, które mogliśmy wykorzystać przy renowacji naszego taboru kolejowego.

Adres firmy:
ul. Strzelińska 35
58-100 Świdnica
NIP 884-000-78-18


Serdecznie dziękujemy firmie Williams Hayward International Coatings za przekazanie nam farb, które mogliśmy wykorzystać przy renowacji naszego taboru kolejowego.

Adres firmy:
ul. Fabryczna 4
58-100 Świdnica