Wspierają nas

Muzeum pragnie zaprosić firmy do długofalowej współpracy.
Liczymy, że uda nam się nawiązać strategiczne partnerstwa, które pozwolą na promowanie wizerunku firm, jako przedsiębiorstw odpowiedzialnych społecznie i angażujących się we wspieranie najważniejszych wydarzeń kulturalnych w kraju.
Proponujemy firmom udział w znanych, ogólnopolskich projektach adresowanych do jak najszerszego kręgu odbiorców. Decydując się na sponsoring wybranego projektu – koncertu, spektaklu, filmu, wystawy, publikacji, przedsięwzięć edukacyjnych – Partner otrzymuje indywidualnie opracowany zestaw świadczeń i korzyści sponsorskich, które spełnią zamierzone cele biznesowe i marketingowe.

Kwiecień 2023 r.

Serdecznie dziękujemy firmie ROSIŃSKI LOGISTICS” FILIP ROSIŃSKI za przekazanie 75 ton kruszywa na rzecz Muzeum. Dzięki Wam będziemy mogli wyrównać teren przed Halą Parowozową, co wpłynie na poprawę bezpieczeństwa oraz komfortu zwiedzania naszych Turystów.

Adres firmy:
ul. Akacjowa 5A
98-220 Zduńska Wola
NIP: 829-169-94-10

Rok 2022

Serdecznie dziękujemy firmie Wagony Świdnica Sp. z o.o. – Greenbrier Europe za przekazanie nam farb, które mogliśmy wykorzystać przy renowacji naszego taboru kolejowego.

Adres firmy:
ul. Strzelińska 35
58-100 Świdnica
NIP 884-000-78-18


Serdecznie dziękujemy firmie Williams Hayward International Coatings za przekazanie nam farb, które mogliśmy wykorzystać przy renowacji naszego taboru kolejowego.

Adres firmy:
ul. Fabryczna 4
58-100 Świdnica