Parowozownia Świętego Mikołaja dla indywidualnych zwiedzających

Zapraszamy rodziny z dziećmi na świąteczne spotkania ze Świętym Mikołajem w Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej.

Nasze atrakcje:
🎅Zwiedzanie ekspozycji Muzeum
🎅Rozwiązywanie zagadek i gra terenowa
🎅Niszczarka złych uczynków
🎅Wizyta w Poczcie Świętego Mikołaja – pisanie listów
🎅Spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami
🎅Świąteczne zakupy w sklepie Św. Mikołaja
🎅Figle w sali zabaw Świętego Mikołaja

Spotkania z Mikołajem odbędą się w weekendy: 3-4 grudnia, 10-11 grudnia i 17-18 grudnia, w godzinach od 13:00 do 15:00.

Będzie można zrobić sobie wspólne zdjęcie w rodzinnym i świątecznym klimacie, przygotowaliśmy również specjalnie na ten czas mikołajkową grę terenową.

Na miejscu w Kasie mamy również sklepik z pamiątkami, gdzie można będzie nabyć gadżety do Mikołajkowego Prezentu dla swojej pociechy, a my zapakujemy to ładnie.
Istnieje możliwość podarowania również własnej (przygotowanej wcześniej) paczki podczas spotkania z Mikołajem. W takim przypadku należy przy zakupie biletów dodatkowo opłacić w Kasie kwotę 5 zł, a Święty Mikołaj przekaże ją dziecku.

Muzeum czynne w godzinach: 10:00 – 16:00.

Oprócz Mikołaja serdecznie zapraszamy do zwiedzania muzeum z Przewodnikiem oraz przejażdżek edukacyjnych po naszej Trasie Parowozowej.

Więcej informacji pod nr tel. 661 818 888 lub w Kasie Muzeum.