Parowozownia Św. Mikołaja – oferta dla grup szkolnych

Czy doszły Was słuchy, że Święty Mikołaj wyprowadza się z Laponii i od grudnia zamieszka na Parowozowni w Jaworzynie Śląskiej? Nie są to żadne plotki, ale najszczersza prawda!
Co roku w Muzeum Kolejnictwa gościmy Świętego Mikołaja, który wraz ze swoimi pomocnikami zaprasza do siebie wszystkie dzieci. Jest to niepowtarzalna okazja spotkania z Waszym ulubionym świętym, ponieważ zwykle jest on bardzo zajęty rozwożeniem prezentów swoim Polarnym Expressem po całym świecie.

Jednak dla Was Mikołaj zrobi wyjątek i chwilę odpocznie. Nasz gość z dalekiej Laponii chętnie porozmawia ze wszystkimi o tradycjach bożonarodzeniowych, o swoim świątecznym parowozie oraz innych ciekawostkach. Takie spotkanie jest też niepowtarzalną okazją dla wszystkich rozrabiaków, ponieważ tylko w chacie Świętego znajduje się prawdziwa niszczarka złych uczynków! Jeśli ktoś w tym roku zapracował na rózgę to jest to dla niego ostatnia szansa. A prezenty? Te prawdziwe zgodnie z tradycją znajdziecie dopiero pod choinką, a w naszym świątecznym sklepie możecie zakupić ciekawe kolejki, gadżety oraz pamiątki związane z parowozami.

Spotkania ze Świętym Mikołajem odbywają się codziennie od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 10:00 do 16:00 o pełnych godzinach – po uprzedniej rezerwacji terminu.

Nasze atrakcje:
🎅Zwiedzanie ekspozycji Muzeum z przewodnikiem
🎅Rozwiązywanie zagadek i gra terenowa
🎅Niszczarka złych uczynków
🎅Wizyta w Poczcie Świętego Mikołaja – pisanie listów
🎅Spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami
🎅Świąteczne zakupy w sklepie Św. Mikołaja
🎅Warsztaty w pracowni Świętego Mikołaja
🎅Figle w sali zabaw Świętego Mikołaja

Więcej informacji o cenach i wolnych terminach: tel. 661818888.

Ceny biletów:
Bilety normalne – 29 zł
Bilety ulgowe – 22 zł
Bilety senior – 24 zł

Bilet grupowy – 10 % rabatu od 1 grudnia 2022 do 8 stycznia 2023 r.
Opiekunowie wstęp gratis.

Serdecznie zapraszamy!