Sesje zdjęciowe w Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej

Zorganizuj sesję zdjęciową w Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Ślaskiej!

Fotograficzne “Sesje ślubne na torach” stały się w ostatnim czasie równie popularne, co sesje w zamkach i pałacach. W związku z licznymi pytaniami o możliwość wykorzystania naszych industrialnych wnętrz do sesji ślubnych Muzeum Kolejnictwa zaprasza pary młode i fotografów do organizacji sesji w kolejowej scenerii. Sesje zdjęciowe realizowane w parowozowni, na torach kolejowych lub w zabytkowych wagonach mają urok, który trudno odnaleźć w innych miejscach. Na sesje możemy udostępnić Państwu zabytkowe eksponaty oraz wypożyczyć rekwizyty co sprawi, że teren Muzeum stanie się niepowtarzalnym miejscem na plener fotograficzny.

Pakiet podstawowy:

Opłata wynosi 100,00 zł + koszt biletu wstępu dla każdej z osób biorącej udział w sesji według obowiązującego cennika. Opłata jest jednodniowa, uiszcza się ją na miejscu w dniu przyjazdu na sesję zdjęciową. Para Młoda wraz z fotografem spacerując samodzielnie po terenie Muzeum może wykorzystać ogólnodostępne powierzchnie oraz pojazdy otwarte dla zwiedzających.

Pakiet z wykorzystaniem zabytkowych wagonów osobowych:

Opłata wynosi 250,00 zł + koszt biletu wstępu dla każdej z osób biorącej udział w sesji według obowiązującego cennika. Opłata jest jednodniowa, uiszcza się ją na miejscu w dniu przyjazdu na sesję zdjęciową. Para Młoda wraz z fotografem spacerując samodzielnie po terenie Muzeum może wykorzystać ogólnodostępne powierzchnie oraz pojazdy otwarte dla zwiedzających, dodatkowo w ciągu 1,5 h może także skorzystać z zamkniętych ekspozycji muzealnych oraz przy obecności obsługi wykorzystać wnętrze zabytkowych wagonów osobowych do realizacji zdjęć (dostosowując się do panujących zasad udostępniania eksponatów).

Pakiet z wykorzystaniem zabytkowej drezyny kolejowej:

Opłata wynosi 500,00 zł + koszt biletu wstępu dla każdej z osób biorącej udział w sesji według obowiązującego cennika. Opłata jest jednodniowa, uiszcza się ją na miejscu w dniu przyjazdu na sesję zdjęciową. Para Młoda wraz z fotografem spacerując samodzielnie po terenie Muzeum może wykorzystać ogólnodostępne powierzchnie oraz pojazdy otwarte dla zwiedzających, dodatkowo w ciągu 1,5 h może także skorzystać w obecności obsługi wykorzystać wnętrze zabytkowej drezyny kolejowej Warszawa M20 (dostosowując się do panujących zasad udostępniania eksponatów) oraz skorzystać z zamkniętych ekspozycji muzealnych.

Dodatkowo:
Na indywidualne życzenie Muzeum może wypożyczyć rekwizyty (walizki, czapki kolejowe, lizaki kolejowe itp.), które wzbogacą pomysł na sesję zdjęciową.

Jednocześnie informujemy, że wymieniony wyżej teren Muzeum, ekspozycje oraz zabytkowe pojazdy nie są udostępniane wyłącznie na potrzeby sesji zdjęciowych, służą głównie do obsługi ruchu turystycznego. W związku z powyższym Muzeum Kolejnictwa na Śląsku zastrzega sobie możliwość odmowy udostępnienia niektórych miejsc czy eksponatów w określonych terminach. O dostępność obiektów i miejsc na potrzeby sesji dowiadywać się należy mailowo bądź telefonicznie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani możliwościami wykonywania innych zdjęć w celach komercyjnych (poza ślubnymi) – prosimy kontakt pod adresem mailowym rezerwacje@muzeatechniki.pl

Sesję zdjęciową można zorganizować od poniedziałku do niedzieli w godzinach otwarcia Muzeum!

Zapisy oraz szczegóły:
tel. 661 818 888 lub mailowo rezerwacje@muzeatechniki.pl