Oferta najmu powierzchni – Muzeum Kolejnictwa

Na terenie Muzeum Kolejnictwa możliwy jest najem powierzchni:

Sala Klubowa (do 50 osób)

Idealna na spotkania biznesowe, integracyjne, szkolenia oraz uroczystości rodzinne. Wyposażona w wysokiej jakości sprzęt muzyczny oraz parkiet, świetnie sprawdza się przy organizacji wieczorków tanecznych i dancingów.

Sala Kolejowa (do 40 osób)

Znakomicie się nadaje na szkolenia, konferencje, kursy, warsztaty i inne organizowane spotkania. Otoczona pamiątkami kolejowymi, charakteryzuje się industrialnym klimatem, łącząc ceglane ściany z eleganckim drewnem.

Połączona Sala Klubowa i Kolejowa

Ponieważ sąsiadują ze sobą – obie sale można wynająć łącznie lub oddzielnie, z możliwością aranżacji przestrzeni i pełnym wyposażeniem multimedialnym. Łącznie mieszczą do 90 osób.

Hala – Lokomotywownia (do 300 osób)

Hala w zabytkowej parowozowni zapewnia industrialny klimat, idealny na koncerty, targi czy wystawy.

Dodatkowo oferujemy zaplecze cateringowe, kuchenne oraz dostęp do parkingu i bazy noclegowej w Willi Fischer. Możliwe jest także zorganizowanie niestandardowego zwiedzania Muzeum. Na specjalne zamówienie możemy zorganizować m.in.

Informacja i kontakt :
+48 692-407-401