Pakiet „Dwa Muzea + Nocleg”

Nie masz pomysłu na weekend?
Skorzystaj z naszego Pakietu 3 w 1 – nocleg + zwiedzanie Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej + zwiedzanie Młyna Hilberta w Dzierżoniowie.

Noclegi
Do wyboru mamy dwie opcje: Willa Fischer w standardzie pensjonatowym lub Wagony Sypialne w standardzie campingowym.

Willa Fischer – kameralna willa położona tuż obok Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej z kilkoma pokojami na wynajem. Posiada aneks kuchenny, pokoje 1- i 2-osobowe z łazienkami, ogród. Przed obiektem znajduje się parking.
Wagony Sypialne – trzy Wagony Sypialne z lat 70. zlokalizowane na terenie rekreacyjnym Muzeum Kolejnictwa. Przedziały są w większości 2- i 3-osobowe, z pościelą, zamykane na klucz. Węzeł sanitarny oraz kuchnia znajdują się w budynku obok.

Muzea Techniki

Muzeum Kolejnictwa
Przyjeżdżając do Muzeum możemy zwiedzić rozległą bocznicę kolejową wraz ze znajdującą się na niej zabytkową infrastrukturą służącą do obsługi taboru kolejowego. Ponadto w posiadaniu Muzeum znajdują się unikatowe w skali kraju lokomotywy oraz inne obiekty techniki. W cenie biletu jest zwiedzanie zarówno samodzielne jak i z Przewodnikiem.

Młyn Hilberta w Dzierżoniowie
Monumentalny młyn, którego bryła swą konstrukcją budzi podziw. Zachował się tu w pełni kompletny, obrazujący poziom rozwoju techniki młynarskiej z lat trzydziestych XX wieku. Młyn bez modernizacji i istotnych zmian w wyposażeniu pracował do końca 2016 roku. Zwiedzanie Młyna odbywa się z Przewodnikiem, który oprowadza po zakamarkach i opowiada o procesie produkcji mąki.

Pakiety z noclegiem w Willi Fischer

Pakiet dla 1 osoby – 180 zł
W cenie: 1 nocleg w Willi Fischer w pokoju 1-osobowym, bilety Normalne do Muzeum Kolejnictwa oraz Młyna Hilberta w Dzierżoniowie.

Pakiet dla 2 osób – 270 zł
W cenie: 1 nocleg w pokoju 2-osobowym w Willi Fischer, 2 x Bilet Normalny do Muzeum Kolejnictwa oraz Młyna Hilberta.

Pakiet dla 3 osób – 370 zł
Rodzina 2+1
W cenie: 1 nocleg w pokoju 2-osobowym w Willi Fischer + dostawka, 2 x Bilet Normalny i 1 x Bilet Ulgowy do Muzeum Kolejnictwa oraz Młyna Hilberta.

Pakiet dla 4 osób – 500 zł
Rodzina 2+2
1 nocleg w 2 x pokoju 2-osobowym w Willi Fischer, Bilety Rodzinne (2+2) do Muzeum Kolejnictwa oraz Młyna Hilberta.

Pakiety z noclegiem w Wagonach Sypialnych

Pakiet dla 1 osoby – 100 zł
W cenie: 1 nocleg w przedziale Wagonu Sypialnego, bilety Normalne do Muzeum Kolejnictwa oraz Młyna Hilberta w Dzierżoniowie.

Pakiet dla 2 osób – 200 zł
W cenie: 1 nocleg w przedziale 2-osobowym Wagonu Sypialnego, 2 x Bilet Normalny do Muzeum Kolejnictwa oraz Młyna Hilberta.

Pakiet dla 3 osób – 270 zł
Rodzina 2+1
W cenie: 1 nocleg w przedziale 3-osobowym Wagonu Sypialnego + dostawka, 2 x Bilet Normalny i 1 x Bilet Ulgowy do Muzeum Kolejnictwa oraz Młyna Hilberta.

Pakiet dla 4 osób – 320 zł
Rodzina 2+2
1 nocleg w 2 x przedziale 2-osobowym Wagonu Sypialnego, Bilety Rodzinne (2+2) do Muzeum Kolejnictwa oraz Młyna Hilberta.

Rezerwacje i więcej informacji pod nr telefonu: 661 818 888 lub e-mail: muzeum@muzeumtechniki.pl