Noclegi w Wagonach

W czasach PRL dbano nie tylko o to, aby każdy Polak miał pracę, ale również o to, aby po ciężkiej pracy, mógł należycie wypocząć podczas wakacji. Pracownicy kolei i ich rodziny mogli skorzystać z Wczasów Wagonowych, czyli wypoczynku w przystosowanych na mieszkania wagonach. Dziś każdy może skorzystać z oferty Wczasów Kolejowych i solidnie wypocząć!

Wagony sypialne (40 miejsc) ustawione na 2,5 ha bocznicy kolejowej z dala od tłumów turystów oferują letnikom spokój i ciszę. Ogrodzony teren Muzeum na którym znajduje się miejsce na biwak z zapleczem sanitarnym. Bezpośrednio przy wejściu do Muzeum jest parking z możliwością pozostawienia zarówno samochodów osobowych jak i autokarów. Muzeum położone na terenach kolejowych z zachowaną infrastrukturą kolejową, budynkami lokomotywowni oraz zapleczem technicznym pragnie wrócić na dawnych tradycji wypoczynku wakacyjnego z noclegami w wagonach sypialnych urozmaiconych programem zwiedzania okolicznych atrakcji turystycznych oraz pełnym wyżywieniem w wagonie WARS.

Rezerwacje przyjmujemy od początku maja do końca września telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem portalu booking.com

Doba hotelowaKontakt
70.00 zł / os. 661 818 888
promocja@muzeatechniki.pl

Wyposażenie przedziału sypialnego:

  • pościel,
  • dostęp do gniazdka elektrycznego 230V
  • węzeł sanitarny (prysznic, WC) znajduje się w oddzielnym budynku,